piżamki dziecięce

12 uroczych piżamek dla dzieci na Zimę!

Listopad, to miesiąc w którym noce stają się zdecydowanie zimniejsze! I powiedzmy sobie szczerze, do Wiosny, raczej nie mamy co liczyć na to, aby były cieplejsze…

I nawet, kiedy mamy naprawdę ciepło w mieszkaniu, to jednak zawsze, podczas snu, czy to nad ranem, kiedy człowiek jest jeszcze zaspany, czuć nieprzyjemny chłód…

W tym okresie również łatwo o przeziębienie, zwłaszcza u najmłodszych. Wieczorem dziecko kładzie się spać idealnie zdrowe, a nad ranem już siorbie nosem… Skąd? Jakaś infekcja? Nie – zazwyczaj jest to zwykłe zaziębienie, w wyniku złego ubioru podczas snu!

Dzieci nie śpią całą noc opatulone w swoją kołderkę. Zazwyczaj śpią przez dłuższy czas całkowicie odkryte! A przy najmniej u nas tak jest. Ile ja się uchodzę w nocy, żeby ich poprzykrywać…ehh.

Dlatego też, już t-shirt i spodenki w roli piżamki to za mało. Przyszła pora na zimowe piżamki! A powiem wam szczerze, że co jak co, ale dziecięce piżamki, wprost UWIELBIAM! Są cudowne, w pięknych kolorach, wzorach…a dzieci w nich tak uroczo wyglądają, że aż nie mogę się na nie napatrzeć! ;D

A poza tym, sam spójrzcie na te wzory! Sama słodycz!

* Psst..kiedy wciśniecie zdjęcie z konkretną piżamką, zostaniecie przekierowani na stronę sklepu z dostępnymi rozmiarami. A, i gdyby ktoś pytał, to nie jest post sponsorowany :)

Piżamki dziewczęce:

My co rok kupujemy piżamki w SMYKU. I jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, a kolekcję piżamkową mają naprawdę obłędną! Niby nasze dzieciaki mają jeszcze w „miarę” dobre piżamki z poprzedniego roku, ale… No właśnie, są z poprzedniego roku i już by się przydały rozmiar większe, bo lepsze trochę dłuższe niż za krótkie, zwłaszcza, że dzieci „nagle” rosną i za tydzień, te które mamy, mogą być zdecydowanie za małe ;) 

Piżamki chłopięce:

I jak wam się podobają takie piżamki? Ja to bym chętnie sama dla siebie takie zakupiła :D A jeśli Wam mało, to na stronie SMYKA jest o wiele więcej wzorów! Tu tylko kilka naszych „typów” ;)

Miłego dnia! ;)