3 cele, jakie powinna postawić sobie każda kobieta w każdym roku!

Nowy Rok już dawno za nami, a ja jeszcze nie podzieliłam się z Wami, moimi 3-ma najważniejszymi postanowieniami na ten rok!

Nie przeczytacie tu, że schudnę, zacznę ćwiczyć regularnie, znajdę nowe hobby czy będę więcej czytać…, bo takie postanowienia, to ja praktycznie co miesiąc mam! Z różnym skutkiem niestety…

Ale początek roku zasługuje na coś więcej…, coś co sprawi, że naprawdę będę czuć się dzięki temu „o niebo” lepiej! JA zasługuję na coś więcej! I chcę czegoś więcej! Od siebie, od życia i innych!

Dlatego w tym Roku, stawiam na SIEBIE! Nie tylko w życiu osobistym, codziennym, ale również i zawodowym! W tym Roku, chcę wskoczyć na POZIOM wyżej, w każdej dziedzinie mojego życia, zwłaszcza, że już od dłuższego czasu, mam wrażenie jakbym stała w miejscu…

Dlatego w tym Roku stawiam na:

1. Rozwój osobisty!

I to w konkretnej dziedzinie! Nie zamierzam uczyć się wielu nowych rzeczy nie związanych ze sobą, ani do niczego mi obecnie nie potrzebnych. Zamierzam rozwijać i pogłębiać umiejętności, które nabyłam już w poprzednich latach, a także nauczyć się czegoś nowego, ale ściśle związanego z pozostałymi. Tak, żeby wszystko to, z każdym dniem, miesiącem czy rokiem, przybliżało mnie, do mojego wymarzonego życia! Do robienia w życiu tego, co na prawdę chce!

postanowienia noworoczne, cele

2. Budowanie poczucia własnej wartości! 

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, to nie należę do najśmielszych osób na Świecie… I, niestety, często także nie wierzę we własne możliwości! Co skutecznie oddala mnie nierzadko od moich celów. Już nie raz z tego powodu odmówiłam jakiejś współpracy, wykonania zlecenia na wyższym poziomie, czy nawet wystąpienia w telewizji… bo zwyczajnie nie wierzyłam w SIEBIE! Nie wierzyłam, że dam radę, że podołam wyzwaniu! Ale koniec z tym, w tym roku, jest to mój drugi priorytet! Bo bez tego, sorry…, ale nie osiągniemy swoich najskrytszych celów… zrobi to ktoś inny!

pokochaj siebie

3. Realizacje własnych, małych i dużych celów!

I ostatnie, realizacja własnych celów. Macie czasami wrażenie, że wszystko co robicie, na czym się skupiacie, czemu poświęcacie swój czas, dotyczy kogoś innego? Was w tym tak naprawdę nie ma? Ja już mam tego dość! Dość tracenia czasu (mojego czasu!) na realizację marzeń innych! Już mam wyżej uszu słuchania co powinnam, a czego nie, jak powinno wyglądać moje życie! To jest moje życie i mam zamiar je przeżyć po swojemu, tak, żebym za parę lat, nie żałowała, że nawet nie spróbowałam!

kieruj swoim życiem

Jak dla mnie te 3 cele są priorytetami. Cele, która powinna sobie założyć każda kobieta, nie tylko w tym, ale i w każdym następnym roku, która chce od życia czegoś więcej! By co roku być lepszą wersją siebie i przybliżać się coraz większymi krokami do życia, które, każda z nas wymarzyła dla siebie…