6 najlepszych drinków dla kobiet, którymi się zachwycisz!

Witajcie kochani!

Przed nami kolejny ważny dzień! A raczej bardzo ważna NOC! To już jutro żegnamy Stary, a witamy NOWY ROK! Dla wielu, największa i najbardziej wyczekiwana impreza roku – SYLWESTER!

I niezależnie od tego, czy będziemy w domu, czy gdzieś na imprezie zorganizowanej, ważne, żeby przetrwać noc z klasą i należycie powitać NOWY ROK!

Dlatego dziś, mam dla Was 6 fajnych propozycji, na pyszne kolorowe drinki, którymi zachwycisz nie tylko siebie, ale również swoich gości!

6 NAJLEPSZYCH DRINKÓW DLA KOBIET!

#1 SEX ON THE BEACH

kobiece drinki, sex on the beach

Wszystkie składniki, prócz soku żurawinowego, wlewamy do shakera i dokładnie mieszamy. Następnie przelewamy do szklanki wypełnionej do połowy kostkami lodu, dodajemy sok żurawinowy, ozdabiamy i gotowe!

#2 BLUE HAWAIIAN

kobiece drinki

Wszystkie składniki wymieszaj w shakerze i przelej do dowolnej szklanki. Możesz udekorować kawałkiem ananasa lub pomarańczy.

#3 COSMOPOLITAN

kobiece drinki, cosmopolitan

Wrzuć wszystkie składniki do shakera i dokładnie wymieszaj. Następnie przelej do kieliszka, udekoruj skórką z limonki lub cytryny i delektuj się!

#4 Mojito

Limonkę dokładnie umyć i pokroić w półksiężyce. Następnie włożyć do szklanki, dodać liście mięty i ugnieść razem, aż będzie wyczuwalny aromat limonki. Dosypać cukier, dopełnić szklankę lodem, wlać rum, wodę gazowaną i solidnie wymieszać.dobrze wymieszać.

#5 Mai tai

Wszystko wymieszać w shakerze i przelać do szklanki z lodem. Dodatkowo można udekorować wisienką, kawałkiem ananasa i stylową rurką.

#6 Margarita

Kieliszek koktajlowy ozdobić solą, poprzez zwilżenie brzegów kieliszka sokiem z limonki, a następnie obsypanie go grubą solą morską i dodatkowo cząstką limonki. Tequilę, likier i sok z limonki wstrząsnąć w shakerze z lodem i przelać do naszego już udekorowanego kieliszka.

A Wam które drinki najbardziej odpowiadają?