Bajki które musisz mieć, jeśli masz dzieci w domu!

Kto nie zna bajek i wierszy Juliana Tuwima? No kto? Chyba nie ma takiej osoby! Wszak, wychowaliśmy się na nich. Każdy je przerabiał w podstawówce, każdy z przyjemnością się ich uczył. Bo są zabawne, mają przekaz i jakby na to nie patrzeć, są bardzo życiowe.

Różne bajki czy wiersze, różne historie opowiadają, czy to o Słoniu Trąbalskim, czy o Panu Hilarym. Ale w każdej z nich, odrobinę siebie odnajdziesz, i się przy nich uśmiejesz i zadumasz delikatnie.

I tu muszę Wam polecić świetną książeczkę!

Przez Wydawnictwo Wilga i Macieja Szymanowicza wydaną i zilustrowaną. Znajdziecie tu historie takie jak: Okulary, Lokomotywa, Słoń Trąbalski, Rzepka czy Zosia Samosia, a także wiele innych klasyków, które nasze dzieci znać powinny.

Bo nie ma takich drugich, jak bajki i wiersze Tuwima! Zawsze aktualne, zawsze tak samo zabawne. A książka sama zachęca do czytania. Piękne ilustracje i twarda oprawa.

Taka książka to skarb w domu. Nigdy się nie nudzi i jest przy niej cała masa śmiechu! A jak to u Was wygląda? Macie swoje ulubione wiersze?

Czytacie dzieciom? Podzielcie się Waszymi ulubionymi! I dajcie znać jak Wam się podobają te ilustracje, według mnie są bardzo udane i jedne z lepszych jakie widziałam przy wierszach ;)