Zrób sobie dziś dobrze… należy Ci się!

Z okazji dzisiejszego święta, pewnie nie jedna z Was już dostała kwiaty, czekoladki, drobne upominki i całą masę życzeń! Prawda? W końcu, o takim dniu trudno zapomnieć, zwłaszcza, że wszędzie o nim „trąbią” i wszędzie można spotkać wyeksponowane upominki i piękne bukiety z dedykacją właśnie na „Dzień Kobiet”. Ale, jeżeli facet faktycznie zapomni (jakimś cudem) o tym dniu i zwyczajnie nie obdaruje Cię żadnym drobiazgiem, czy w ogóle powinnaś się tym przejmować? Absolutnie nie! Po co? To Twój dzień, to Ty go masz wykorzystać na dogadzanie sobie, a nie facet… On powinien Ci dogadzać każdego dnia, w ten czy inny sposób. Ten dzień nie jest po to aby kobiety poczuły się wyjątkowo jednego dnia, ale dlatego, że kobiety są wyjątkowe! Dlatego mamy własne święto, zgadzacie się z tym?

W ten dzień przede wszystkim powinnaś zrobić coś dla siebie, sama, a nie oczekiwać od innych aż Cię zasypią dobrociami. Choć nie ukrywam, że to miły gest, a kwiaty zawsze są mile widziane. Ale to od Ciebie głównie zależy jak przyjemnie spędzisz dzień!

I powiem Ci coś: Zrób sobie dziś dobrze!

Zafunduj sobie przyjemności, rozpieść swoje ciało i ducha, zrelaksuj się! Należy Ci się! W końcu dzień w dzień zapierdzielasz jak mały samochodzik… Dziś możesz trochę odpuścić…

Masz ochotę na relaksującą gorącą kąpiel z bąbelkami? Weź ją! Zrób się dziś na „bóstwo”! A co? Może kwiaty? Kup je! Takie jak chcesz, takie jak Ci się najbardziej podobają i które najbardziej będą Ci pasować na stoliku w salonie. Jesteś na diecie? Ej… dziś możesz dogodzić sobie jakąś pyszną czekoladką, czy ulubionym ciachem. I to bez wyrzutów sumienia! Masz upatrzony jakiś ciuch z wiosennej kolekcji? Idź do tego sklepu, dziś pewnie są promocje dla kobiet! Miły wieczór przy lampce wina? Chyba nie muszę pisać jak to załatwić ;)

Ja mam właśnie taki plan na dziś. Spędzić go na drobnych przyjemnościach,  które nie sprawią, że będę się czuć bardziej wyjątkowo niż podczas innych dni, ale które sprawią mi przyjemność. A najważniejsze w tym wszystkim jest to, że spędzę go z najważniejszymi osobami w moim życiu, które co dzień przypominają mi jaka jestem wyjątkowa i niezastąpiona!

A Wy jaki macie plan na dziś?