Dziennik przygód dla chłopaków.

Ostatnio jak byłam na zakupach w biedronce, stałam w dość długiej kolejce, na szczęście stałam obok regału z książkami :) A że wiem, że tam zawsze coś ciekawego znajdę za parę groszy, to postanowiłam trochę poszperać i znalazłam bardzo fajną książkę dla dzieci. Kiedy tylko ją zaczęłam przeglądać, wiedziałam, że ją kupię. Można w niej znaleźć masę zabaw
, doświadczeń oraz ciekawych pomysłów, między innymi: jak zrobić skrzynię skarbów, jak napisać tajną wiadomość, po czym poznać na której półkuli się znajdujemy, jak samodzielnie odtworzyć erupcję wulkanu i wiele innych… Dodatkowo fajne ilustracje, które krok po kroku pokazują jak coś wykonać.

 

 

 

Książka jest raczej dla troszkę starszych dzieci, a mimo iż w tytule jest, że jest to dziennik dla chłopaków, to jestem w 100 % pewna, że dziewczynki również będą nią mocno zainteresowane.

 

 

 Książka jest wydawnictwa: olesiejuk, ma twardą oprawę i dużo ciekawych ilustracji. Myślę, że książka jest warta polecenia, zachęca do ciekawych zabaw a nie uczy obsługi pilota od TV :)