Idealny prezent na Dzień Dziecka to…

Dzień Dziecka – dzień na który czekają niecierpliwie chyba wszystkie dzieci jest już w tę sobotę! To naprawdę ważny i wyjątkowy dla nich dzień, dlatego też, warto się do niego przygotować odpowiednio. 

W tym dniu przede wszystkim powinniśmy dać odczuć naszym dzieciom jeszcze bardziej niż zwykle, że są dla nas najważniejsze, poświęcić im 100 % naszej uwagi i z pełnym zaangażowaniem celebrować ich święto!

W tym dniu wcale nie chodzi o wręczanie (kolejnych) zabawek, ale o spędzenie razem czasu. Zapewnienie dziecku takich atrakcji, które jeszcze długo będzie wspominać i opowiadać kolegom jak było SUPER!

 

dzień dziecka, prezent marzeń

I wierzcie mi, teraz naprawdę bardzo łatwo jest zorganizować „IDEALNY” taki dzień, niezależnie od zainteresowań naszych dzieci! SERIO, sprawdziłam to!

Obecnie możemy znaleźć bardzo dużo różnorodnych ofert, które sprawią, że twoje dziecko poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo i na długo zapamięta ten dzień. A twoja obecność przy nim będzie jego najlepszym dopełnieniem!

dzień dziecka, prezent marzeń

My nasz idealny prezent dla naszych dzieci z okazji tego wyjątkowego dnia znaleźliśmy na stronie Prezentmarzeń.  Choć powiem wam szczerze, że z wyborem atrakcji wcale nie było tak łatwo! 

Tak wiele różnych nam się podobało, że chwilę musieliśmy jednak pogłówkować, która będzie dla nas wszystkich najlepsza ;) 

Nasz wybór padł na:

To chyba najpopularniejszy park rozrywki w Polsce. Dobra zabawa – gwarantowana! Park posiada 4 strefy:

Dziecięcą – w parku to „Bajkolandia” obejmującą atrakcje dla najmłodszych.

Familijną – inaczej rodzinną, w której zabawa sprawia radość zarówno dzieciakom jak i starszym.

Młodzieżową – gdzie powinni trafić ci, którzy szukają najbardziej ekstremalnych atrakcji.

Water Park– z 3 basenami o łącznej powierzchni 1800m2,

więc z pewnością, zarówno Ci mali jak i duzi spędzą tu dzień pełen wrażeń!

Inne równie ciekawe propozycje, które między innymi nam się podobały, to np:

Lot w tunelu aerodynamicznym, to z pewnością niezapomniana przygoda, o której dziecko jeszcze długo będzie pamiętać! To właśnie tu może spełnić marzenie o lataniu, spędzić aktywnie czas i przeżyć niesamowitą przygodę! 

To idealny prezent dla wszystkich dzieci, które wykazują zdolności plastyczne i artystyczne. Które lubią tworzyć i chciałyby poznać tajniki wytwarzania naczyń i przedmiotów z gliny. To z pewnością niezapomniane chwile, w których będą mogły nauczyć się czegoś nowego i ciekawego w formie zabawy, a wytworzone przedmioty zabrać ze sobą do domu!

Dla wszystkich miłośników koni i chcących nauczyć się na nich jeździć, to prezent idealny! Jazda konna to niesamowite przeżycie (wiem, jeździłam konno), a także wspaniała forma spędzania aktywnie czasu. 

Warsztaty w manufakturze słodyczy to doskonała okazja, by w niezwykle kreatywny sposób spędzić czas z bliskimi. Uczestnicy warsztatów poznają tajniki tradycyjnej produkcji cukierków i lizaków oraz samodzielnie wykonują słodkie specjały. Myślę, że niejedno dziecko chciałoby zrobić samodzielnie własne łakocie :)

Przygoda w parku linowym to doskonała zabawa na świeżym powietrzu. Specjalnie przygotowane trasy o różnym stopniu trudności i zamieszczone na różnych wysokościach nad ziemią, pozwolą każdemu dziecku przeżyć niezwykłą przygodę. Taki prezent z pewnością zachwyci każde dziecko!

Propozycji na wspaniały, niezapomniany i pełen wrażeń dzień, jest naprawdę bardzo dużo! Oferty są różnorodne i z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego dziecka. A do tego, wszystko jest pięknie zapakowane ;)

Dzień dziecka, prezent marzeń

Ale niezależnie, od tego jak mamy zamiar spędzić ten dzień z naszymi dziećmi, pamiętajmy, żeby spędzić go na 100% z nimi! 100% naszej uwagi, 100% naszego zaangażowania i przede wszystkim 100% wspólnej zabawy! :)

A wszystkim dzieciom życzę samych wspaniałości w ten wyjątkowy dzień!

Miłego dnia! ;)

Najnowsze na BLOGU:

COPYRIGHT © 2019 · Lilannn ·