[KONKURS!!!] Tra-la-laaa….! Kapitan Majtas-powraca!

Zastanawialiście się kiedyś, jak by to było, gdyby jakimś „cudem”, udało wam się przenieść do równoległego wymiaru, w którym wszystko wyglądałoby z pozoru identycznie, ale każdy zachowywałby się zupełnie inaczej, niż w Świecie w którym do tej pory żyliście…?

Albo, gdyby udało Wam się cofnąć w czasie i coś zmienić w przeszłości? Zastanawialiście się jakby później wyglądała wasza obecna rzeczywistość?

Spokojnie, spokojnie! Może i my, nigdzie się nie przeniesiemy, i nie będziemy musieli się mierzyć z późniejszymi konsekwencjami, ale…nasi ulubieni bohaterzy z serii o Kapitanie Majtasie, już TAK!

Kapitan Majtas, wydawnictwo Jaguar

Dokładnie kochani! Kapitan Majtas powraca, i dziś chciałam Wam przedstawić, dwie najnowsze książeczki jakie pojawiły się na stronie wydawnictwa Jaguar:

„KAPITAN MAJTAS i kretyńskie kombinacje kosmitów z karmazynowego kibelka”

Kapitan Majtas 8

W tej części, George i Harold, w wyniku nie posłuchania ostrzeżeń ich szkolnego kolegi Marvina, aby nie korzystać z wehikułu czasu, zwanego także karmazynowym kibelkiem, dwa dni z rzędu, zamiast w przeszłość, przenieśli się do równoległego wymiaru!

Wszystko z pozoru wyglądało tu tak samo, z tą różnicą, że każdy zachowywał się zupełnie inaczej niż w ich świecie! Nauczyciele byli mili, dyrektor Krupp uważał ich za zabawnych, a oni sami (czyli ich sobowtóry) byli źli… i na dodatek porwali ich ulubione zwierzątka, pterodaktylka Krakersa i cybernetycznego chomika Sulu, aby je zahipnotyzować i zrobić z nich swoje sługi…

Czy chłopcom uda się uratować przyjaciół i wrócić bezpiecznie do domu? No i co z Kapitanem Majtasem?

„KAPITAN MAJTAS i straszliwy spisek Stefana Spodniosika”

Kapitan Majtas tom 9

Pamiętacie Profesora Pofajdanka z poprzednich części? No więc, to już nie jest Profesor Pofajdanek, ale Stefan Spodniosik! Tak, tak, zmienił swoje nazwisko, tylko sama nie wiem, czy aby na pewno na lepsze? W tej części, nasz przebiegły Profesor Stefan Spodniosik, również buduje wehikuł czasu, i cofa się o 5 lat wstecz, zanim Kapitan Majtas w ogóle powstał! Co zastanie w przeszłości? Jaki ma plan i czy uda mu się go zrealizować?

Ta część, jest zupełnie inna od pozostałych, ponieważ, poznajemy czasy zanim Kapitan Majtas się pojawił. Dowiadujemy się jak poznali się George i Harold i z jakimi przeciwnikami musieli się wtedy mierzyć, nie mając do pomocy swojego nieustraszonego bohatera! Jak sobie radzili? I co się wydarzyło, kiedy pojawił się Stefan Spodniosik w swoim wehikule? O tym wszystkim dowiecie się czytając najnowsze części niesamowitej serii przygód Kapitana Majtasa!

A dla naszych fanów, mamy SUPER NIESPODZIANKĘ!!!

TRA-LA-LAAA – KONKURS, w którym do wygrania są właśnie te książeczki! Chcecie?

Konkurs z Kapitanem!

Aby wziąć udział w KONKURSIE, należy odpowiedzieć, na jedno proste pytanie, ale uwaga, aby to zrobić, będziesz musiał się cofnąć trochę w czasie! ;)

Jaki najzabawniejszy „numer” wykręciłeś/aś z przyjaciółmi w szkole?

 

*regulamin konkursu:

1. Odpowiedź możesz zostawić pod tym postem w komentarzu lub na funpage’u pod postem konkursowym.

2. Konkurs trwa od 26.04.2018 r. do 06.05.2018 r.

3. Do wygrania jest zestaw: 8 i 9 część serii o Kapitanie Majtasie dla jednego zwycięzcy.

4. Książeczki wysyłamy tylko na terenie Polski.

5. Informację o zwycięzcy podam najpóźniej do 3 dni po zakończeniu trwania KONKURSU.

Będzie mi miło, jeśli polubisz mój funpage ;)

Powodzenia!!!