Ćwiczenia i dieta? Jak to zrobić, żeby nie ponieść porażki? +KONKURS!

Jako kobieta, a także mama, lubię dbać o swój wygląd oraz zdrowie. Dlatego też, zwracam szczególną uwagę na swój sposób odżywiania, a także, aby dostarczyć swojemu organizmowi odpowiednią dawkę ruchu każdego dnia.

Niestety, w wyniku operacji, którą miałam dwa miesiące temu, moja aktywność fizyczna bardzo spadła… Co za tym poszło, trochę mi przybyło, przybyło kilogramów oczywiście! Nie ma tego dużo, ale jednak jest! A ponieważ ja, od można powiedzieć zawsze, zwracałam uwagę na swój wygląd, wylewające się boczki i oponka, trochę mi przeszkadzają… Dlatego też, postanowiłam znów wziąć się porządnie za siebie i pozbyć zbędnych i „przypadkiem” nabytych kilogramów! Po prostu zrobić coś dla siebie. I tu nie ma zmiłuj, trzeba się napocić…

DLACZEGO AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA JEST TAK WAŻNA?

Zacznijmy może od tego, że ruch zwiększa przepływ krwi i poprawia nasze trawienie. Dodatkowo zwalcza stres, ułatwia zasypianie, powoduje wzrost wydzielania hormonu wzrostu i obniża poziom kortyzolu (hormonu stresu). Dzięki ćwiczeniom zmniejsza się również poziom cukru we krwi, a to dlatego, ponieważ nasze komórki lepiej odpowiadają na insulinę. Ale ćwiczenia nie tylko wpływają na nasze samopoczucie, czy zdrowie, ale również na nasz wygląd! I nie będę tu mówić o spalonych kaloriach, czy lepiej wyrzeźbionych mięśniach, bo to każdy wie…, ale o naszym młodszym wyglądzie!

Czy wiesz, że osoba ćwicząca regularnie (cokolwiek), wygląda minimum 5 lat młodziej od swojego rówieśnika, który nie ćwiczy w ogóle?

Dzieje się tak dlatego, gdyż ćwiczenia pobudzają krążenie, dzięki czemu nasza skóra nabiera blasku, a także, prowadzą do zwiększenia masy kostnej – co również jest istotnym czynnikiem przy zachowaniu młodszego wyglądu!

Tak więc, jeżeli do tej pory nie miałaś za wiele wspólnego z ćwiczeniami, naprawdę warto to zmienić i po prostu zacząć coś ćwiczyć. Na efekty naprawdę długo nie trzeba czekać, bo już praktycznie na samym początku zauważysz, że czujesz się dużo lepiej! Masz więcej energii i jakoś inaczej spostrzegasz świat.

ALE…ĆWICZENIA TO NIE WSZYSTKO!

No niestety, zawsze musi być jakieś ALE… Ćwiczenia ćwiczeniami, ale to nie wystarczy! Aby uzyskać zadowalające i trwałe efekty, musimy przede wszystkim odpowiednio się odżywiać! I nie, tu nie wystarczy dieta tylko na okres „odchudzania”! Aby uniknąć tzw. „efektu jojo”, musisz zmienić na stałe swoje nawyki żywieniowe. I tu, warto poradzić się eksperta. Dietetyk bez problemu ułoży dla Ciebie indywidualną dietę, która pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel, a następnie go utrwali.

Pamiętaj, że każdy z nas jest inny i dieta oraz zestaw ćwiczeń, które pomogły znajomej czy znajomemu, niekoniecznie pomogą Tobie! W końcu, każdy z nas ma inne cele oraz wyjściowe „parametry”.

TRENER, DIETETYK – WSZYSTKO SPOKO, TYLKO SKĄD NA TO CZAS?

Zarówno na spotkania z trenerem jak i z dietetykiem potrzebny jest nam czas. A sama dobrze wiem, jak o niego ciężko mając dzieci…Zwłaszcza małe dzieci! I tu, jak zwykle przychodzą nam z pomocą internety. Ostatnio swoje usługi zaproponowała mi platforma Lionfitness, gdzie wszystko odbywa się online, czyli nie musimy nigdzie chodzić.

Kim są?

Lionfitness jest nowoczesną platformą dietetyczno-treningową, która pomoga osiągnąć upragnioną sylwetkę oraz poprawić samopoczucie. Codziennie, wykwalifikowani dietetycy i trenerzy układają programy dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej osoby, stylu życia, preferencji. Odpowiednia dieta zestawiona z dopasowanymi ćwiczeniami zapewnia zdumiewający i trwały efekt. Wyjątkową wartością Lionfitness jest możliwość ćwiczeń na żywo z trenerem!! To co wydaje się być trudne, z Lionfitness jest przyjemne i proste! Gorąco polecam i zachęcam do wypróbowania – www.lionfitness.pl.

I tu, mam dla Was niespodziankę! Mam do  rozdania TRZY pakiety: 1x Max Efektów (trwający 3 miesiące) oraz 2x Premium ( trwający 3 miesiące), które można rozpocząć w dowolnym momencie, natomiast jeżeli kod zostanie wpisany, dostęp do platformy jest możliwy przez 3 miesiące od daty wpisania kodu. Czyli macie trzy miesiące GRATIS i możecie się sami przekonać jak to działa. Jak zdobyć taki pakiet? Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

Dlaczego właśnie do Ciebie powinien trafić taki pakiet?

Przystępując do konkursu akceptujesz regulamin.

Regulamin:

  1. Organizatorem konkursu jest właściciel strony: Lilnnn.pl.
  2. Fundatorem nagrody jest : Lionfitness.pl.
  3. Na pytanie konkursowe należy odpowiedzieć w komentarzu pod tym wpisem, lub na fp lilannn pod postem konkursowym.
  4. Do konkursu mogą przystąpić wyłącznie osoby pełnoletnie.
  5. Jedna osoba może wygrać tylko jeden pakiet.
  6. Nagrody nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.
  7. Biorąc udział w konkursie zezwalasz na publikację i wykorzystanie komentarza przez organizatorów.
  8. Konkurs trwa od 14.09 do 28.09.2016r. do godz. 23.59, a wyniki podane będą do 4 dni od daty zakończenia konkursu.

Będzie nam miło jeżeli udostępnisz nasz post konkursowy oraz polubisz nasze fp na Facebooku lilannn oraz lionfitness.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!