Inspiracje prezentowe dla dzieci na Mikołaja

Mikołajkowe wishlisty moich dzieci!

6 grudnia - Mikołaj - jeden z najbardziej wyczekiwanych dni przez większość dzieci w Polsce, zbliża się coraz szybciej! Ani się obejrzymy, a będzie czwartek i wielkie rozpakowywanie prezentów!

Nie wiem jak Wy, ale ja do dziś pamiętam, jak nie mogłam się doczekać tego dnia, aby sprawdzić, czy „Mikołaj” przyniósł mi to o czym marzyłam! Już dzień wcześniej chodziłam niezwykle podekscytowana i na wieczór nie mogłam zasnąć…

Ale wiecie, to było lata temuuuu…. :) Także, prezenty od Mikołaja były dalekie od tych które miałam nadzieję dostać. Wtedy nie było galerii handlowych, sklepów internetowych i nie było tylu różnorodnych zabawek jak dziś! 

Teraz bardzo łatwo znaleźć prezent, który dziecko sobie wymarzyło! Bardzo modne są również inspiracje prezentowe, których jest całe mnóstwo  w internecie, z których można korzystać, kiedy za bardzo nie wiemy co dzieciom kupić!

Powiem Wam szczerze, że ja je przeglądam bardziej w ramach pomysłu na uzupełnienie prezentu, bo moje dzieci akurat, już są w takim wieku, że mają swoje wymarzone prezenty. I to na nich głównie się skupiam! 

Listy dzieci do Mikołaja, to lista inspiracji z której powinniśmy korzystać w pierwszej kolejności. 

Jako, że moje dzieci jeszcze nie umieją pisać, mogłam im asystować w tworzeniu tych listów (na szczęście!). Dzięki temu, od razu mogłam im wytłumaczyć, że Mikołaj jest stary, ma bardzo dużo dzieci do obdarowania i największy zestaw Lego nie jest najlepszym pomysłem! No ale, nie tylko kwotowo trzeba było ich uświadamiać, ale również i ilościowo, bo takie listy zdają się nie mieć końca! Tak więc, od razu wytłumaczyłam również, że Mikołaj, kiedy dzieci są bardzo grzeczne, owszem przydziela im ich wymarzone prezenty, ale nie wszystkie jest w stanie sam dostarczyć, więc dzieli się tym obowiązkiem z Gwiazdką :)

A ponieważ uważam, że inspiracje prezentowe wymyślone przez dzieci są najlepsze, bo one są na bieżąco z wszelkimi trendami, podrzucam Wam dziś wishlisty moich dzieci! ;)

Eryk:

Zestawy Lego Arktyka - to absolutny hicior tego ROKU!!! Mamy już kilka zestawów z tej serii, a Eryk chce mieć całą serię, tak więc nie mogło się obyć bez tych zestawów w liście do Mikołaja ;)

Zestaw Hot Wheels Waga Zwycięstwa

LEGO Jurassic World Figurki limited

Lego Ninjago - Smoczy Mistrz Kai

Lego Ninjago - Smoczy Mistrz Jay

Pluszowy Pingwinek - nie wiem skąd ten pomysł, ale takiego właśnie sobie wymyślił :)

A teraz kolej na bardziej dziewczęce inspiracje!

Lila:

Zestaw Barbie Pizzeria - 2w1! Lalka i playDoh!

Truskawka Gniotek Squishy - zabawka antystresowa :D

Kotek POMSIES od Cobi - o tym kotku gada od miesiąca (dobrze, że już czeka u nas w domu ;))

L.O.L. Surpriese - brokatowa laleczka - kolejny hicior!

*Klikając w konkretny obrazek przeniesiecie się do sklepu w którym można daną zabawkę kupić w dobrej cenie ;)

I to byłoby na tyle :) Od razu widać, że z wiekiem wymagania rosną :D Jednak, niezależnie od ilości podanych prezentów w listach, obydwoje oczywiście dostana po równo! Tyle, że dla Lili trzeba się będzie bardziej wykazać pomysłowością, czy to teraz już na Mikołaja, czy na Gwiazdkę :)

A Wy macie już gotowe prezenty mikołajkowe, czy jeszcze na etapie kompletowania jesteście? :>

Miłego dnia! ;)