Hunter, footway

Ja już dawno przestałam tracić na TO swój CZAS! A Ty?

Nie lubię tracić swojego czasu! Tak naprawdę i tak nigdy nie mam go za wiele… Zawsze jest coś do zrobienia, zawsze coś się dzieje. Teraz, kiedy mam rodzinę, o wiele bardziej zwracam uwagę na każdą wolną chwilę i staram się ją wykorzystać w pełni. Dla siebie i dla rodziny. Bo to właśnie te chwile będę kiedyś wspominać.

hunter, zakupy, footway

spacer lasem, buty hunter

Niestety, jednym z najbardziej czasochłonnych i często bezowocnych zajęć, które stały się praktycznie elementem życia wielu ludzi, są zakupy w Galeriach Handlowych! To tam właśnie udaje się większość, w wolnym czasie, aby sobie coś kupić. Buty, bluzkę, trenczyk… czy coś innego. I to tam, najwięcej tracimy czasu, bo żeby znaleźć „TO COŚ”, trzeba wejść do kilku sklepów, przejrzeć cały asortyment i ewentualnie wrócić do jednego z pierwszych, w którym „COŚ” nam się spodobało i liczyć, że będzie jeszcze nasz rozmiar!

I nieważne, jakbyśmy sobie nie obiecywali, że wejdziemy tylko do jednego, góra trzech sklepów, to i tak mijało nam tam pół dnia… Czyż to nie największa strata czasu? Czasu, który moglibyśmy wykorzystać lepiej i o wiele przyjemniej?

Ja już na szczęście tak nie robię! Wolę wykorzystać każdą wolną chwilę po swojemu, realizując swoje pasje i cele.

rzeczka, spacer, buty hunter

Bo wszystkie ważne chwile naszego życia dzieją się właśnie TU i TERAZ! Po co je więc bezsensownie marnować?

Dlatego właśnie, aktualnie zakupy, a przynajmniej znaczną ich część, robię przez internet. Poszukiwanie konkretnej rzeczy zajmuje mi tylko chwilę, a do tego mogę to zrobić o każdej porze dnia czy nocy, siedząc wygodnie na sofie!

buty Hunter, footway, spacer

I tak, ostatnio miałam okazję poznać stronę Footway.pl, sklep internetowy, w którym możemy znaleźć buty większości popularnych marek, w bardzo przystępnych cenach!  A ponieważ, asortyment jest naprawdę ogromny, zarówno butów damskich, męskich jak i dziecięcych, aby przyśpieszyć moje zakupy, korzystając z filtrów, wpisałam czego konkretnie poszukuję i w jakim rozmiarze, i już parę sekund później dokonywałam zamówienia moich wymarzonych butów marki  Hunter! Prawda, że proste? Po co, tracić czas na wycieczki do galerii, kiedy obecnie, zakupy możemy zrobić z domu, porównując asortyment różnych marek jednocześnie! Jest to o wiele wygodniejsze i zdecydowanie przyjemniejsze, jak dla mnie.

Po nowe buty nawet nie musiałam wychodzić z domu, ponieważ kilka dni później (buty wysyłane są z magazynu w Szwecji) kurier dostarczył je prosto do mojego domu. A cały proces wysyłki, mogłam monitorować przez internet. Tak więc przez cały czas wiedziałam, gdzie są moje buty. O planowanym dniu dostarczenia, zostałam poinformowana przez firmę kurierską dzień wcześniej, a więc bez problemu mogłam sobie zaplanować mój dzień.

A zamiast „włóczyć” się po galeriach, wolę przetestować swoje nowe buty, spacerując po rzeczce w środku lasu, łapiąc każdą wolną chwilę i nie martwić się czy znajdę swoje wymarzone buty i czy będzie mój rozmiar, w jakiejś zatłoczonej galerii ;)

spacer lasem, buty hunter, footway

spacer lasem, buty hunter

Ten post powstał w ramach współpracy z firmą Footway.