Najlepsze prezenty pod choinkę dla NIEJ!

Ho, ho…! Już za parę dni Gwiazdka! Dacie wiarę? Kiedy to tak szybko zleciało? Dałabym sobie głowę uciąć, że dopiero wczoraj był Mikołaj! :0 A tu już choinkowe prezenty trzeba szykować!

A jak tam u Was? Drzewko ubrane? Pierniki zrobione? Prezenty już są?

My dziś dopiero „PIERNICZYMY” (ups, taki lekki poślizg, ale lepiej późno niż wcale;)), prezenty już w drodze, więc pakować, też pewnie będziemy dzień przed…no i choinkę, tradycyjnie ubieramy w Wigilię :]

A dla wszystkich spóźnionych, którzy jeszcze się głowią co by pod choinkę podrzucić, mam dziś świetne propozycje…

Na Najlepsze Prezenty Dla Niej!:

1) KSIĄŻKA!

Obecnie, chyba nie znam żadnej kobiety, która nie lubiłaby czytać! A to daje naprawdę ogromne możliwości prezentowe! W końcu na rynku jest teraz taki wybór, a przed Świętami zawsze, ale to zawsze są świetne promocje! Wejdź do pierwszej lepszej księgarni, a wyjdziesz z torbą pełną prezentów ;)

2) BIŻUTERIA!

Kobiety uwielbiają biżuterię! W każdej postaci. I taki podarek, zawsze cieszy! Ale to już bardziej osobisty prezent i ważne, aby wiedzieć jaki typ biżuterii ktoś lubi :) Piękną znajdziecie na Ineffabless.com

3) PERFUMY!

Jak wyżej. Perfumy to świetny pomysł na prezent, o ile znamy zapachowe preferencje osoby obdarowywanej. Pamiętaj, że jeden zapach nie pachnie tak samo na każdej skórze. Jeżeli chcesz komuś podarować perfumy, upewnij się jakie ktoś lubi ;)

4) KARTA PODARUNKOWA DO ULUBIONEGO SKLEPU!

karta podarunkowa, prezent dla niejKażda kobieta ma swój ulubiony sklep! Taka prawda :) A w większości sklepów możecie zakupić takie właśnie karty ;)Po co kupować coś czego nie jesteście pewni, albo kupujecie na siłę, żeby tylko coś kupić, skoro wystarczy zakupić taką kartę ;)

5) COKOLWIEK W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE!

W końcu mamy Święta, prawda? A więc prezenty mocno w klimacie świątecznym jak najbardziej wskazane!

Dodalibyście coś jeszcze ciekawego? Piszcie w komentarzach, wszelkie propozycje prezentowe mile widziane! Wiecie, na przyszłe lata :D A tu znajdziecie inspiracje prezentowe dla dzieci  >>KLIK<<.

Miłego dnia kochani!