Niezwykła przytulanka dla najmłodszych od SillyU

Witajcie!

Poznajcie „KROWĘ”. „Krowa”, to hipopotam w biało-pomarańczowe pasy. Ta całkiem niepozorna przytulanka, od razu skradła nasze serca swoim wyjątkowym i uroczym wyglądem, a zwłaszcza serce Lili, która nadała jej, to wyjątkowe imię :)

dziecko i przytulanka

Niezwykła przytulanka dla najmłodszych.

Niby prosta, a jednak niezwykła. Przytulanka przeznaczona jest dla dzieci już od 3 miesiąca życia. Nie posiada żadnych niebezpiecznych elementów, którymi mogłoby się, na przykład zakrztusić nasze dziecko. Jest wykonana z materiałów najwyższej jakości, więc nie musimy się obawiać o bezpieczeństwo naszej pociechy podczas zabawy, czy spania z przytulanką.

W swojej niebanalnej prostocie, wyróżnia się spośród innych zabawek swoim deisainem. Jej kolorowe, wesołe pasy, przykuwają wzrok dziecka, a także zachęcają do zabawy. Jest bardzo mięciutka i przyjemna w dotyku. Można ją ściskać, zgniatać, a nawet spać na niej i nic się z nią nie dzieje.

Przytulanka jest naprawdę rewelacyjna. Idealna na prezent :) Myślę, że zarówno obdarowane dziecko , jak i jego rodzice będą nią zachwyceni, tak samo jak my. Produkty SillyU charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, starannie dobieranymi materiałami oraz delikatnymi kolorami.

A zresztą, sami zobaczcie ;)

silly u

silly u i dziecko

przytulanka sillyu

dziecko i przytulanka sillyu