Niezwykły kalendarz z którym nie będziesz się nudzić!

Witam Was kochani w Nowym Roku, po dość długiej nieobecności! Mam nadzieję, że już wkrótce uporamy się z wszystkimi nagromadzonymi sprawami życia codziennego i znów będę mogła poświęcać Wam nieco więcej czasu.

Ale dziś nie o tym…

Dziś chciałam Wam zaprezentować dość niezwykły Kalendarz, który dostał się w moje ręce, całkiem przypadkowo. A mianowicie, poszłam do Empiku, po odbiór paczki i przy okazji, obejrzeć jakieś kalendarze na rok 2017, bo wiadomo, kalendarz to całkiem przydatna rzecz. Niestety, przeglądając stoisko z całą masą przeróżnych kalendarzy, nic tak na prawdę, ani mi się nie podobało, ani nie krzyczało „weź mnie!”, więc je przejrzałam tylko i poszłam po odbiór paczki.

A przy kasie… piękny, bajkowo różowy i całkowicie przyciągający mój wzrok, kalendarz do kolorowania! Nie wiem czy wiecie, ale teraz kolorowanki dla dorosłych są bardzo na topie i podobno działają odprężająco. Więc, za nim sprzedawca odnalazł moją paczkę, szybo kalendarz przewertowałam, zachwyciłam się ilustracjami i jego oryginalnością, dodatkowo-promocyjna cena… i już wiedziałam, że musi być mój.

Na nudę, dla relaksu…

Kalendarz jest bardzo ładnie wydany, w twardej oprawie. Na jednej stronie mamy cały tydzień rozpisany z miejscem na notatki pod każdym dniem, a na drugiej rysunek do kolorowania. Myślę, że jest to genialny pomysł. Na nudę, dla relaksu, aby znów poczuć się jak dziecko! Nie wiem jak Wam, ale mi często brakuje czegoś takiego właśnie do pokolorowania, zajęcia dłoni, skupienia się na czymś innym niż zazwyczaj, uwolnienia myśli od spraw bieżących i niekiedy przytłaczających. Pewnie dlatego też, tak zachwycił mnie ten całkiem zwyczajny, bez żadnych motywacyjnych tekstów, jedynie z obrazkami do kolorowania, kalendarz.

Niezwykłe ilustracje, które dzięki nam mogą nabrać swojego indywidualnego charakteru!

A Wy macie już swoje kalendarze? Co myślicie o takim rozwiązaniu?