ineffabless, spersonalizowana biżuteria, silver

MUST HAVE tego roku? Spersonalizowana biżuteria!

Ostatnio coraz częściej w mediach społecznościowych, możemy zaobserwować, rosnącą popularność spersonalizowanej biżuterii. Coraz więcej osób decyduje się na nią i z duma na sobie prezentuje!

Osobiście, zawsze chciałam mieć taki  imienny naszyjnik, ale paradoksalnie, nigdy nie chciałam go mieć z własnym imieniem…chciałam, żeby to było coś innego, wyjątkowego. Coś co jest dla mnie ważne i z czym się identyfikuję! Mogłyby być to imiona moich dzieci lub partnera, w końcu to najważniejsze osoby w moim życiu, ale nie, w tym roku skupiam się w końcu na sobie, dlatego też, wybrałam nazwę mojej strony internetowej, wplecioną w symbol nieskończoności! Dość oryginalnie, prawda? Dzięki temu, niezależnie od tego jak potoczą się losy mojego bloga w przyszłości, będę miała wyjątkową pamiątkę!

srebrna biżuteria, ineffabless, name necklaces/name necklaces/

srebrna biżuteria, spersonalizowany naszyjnik, ineffabless

Spersonalizowana biżuteria (personalized jewellery), jest naprawdę niezwykła. Jest o wiele cenniejsza, niż jej „wartość rynkowa”, gdyż ma dla nas tzw. wartość sentymentalną! Zawiera ważne dla nas „informacje” w przepięknej oprawie: imiona, daty…czy co tylko chcemy.

Dodatkowo pięknie zapakowane, więc idealnie sprawdzi się również, jako prezent, dla bliskiej naszemu sercu osoby! Wiecie, to jest wtedy taki prezent z duszą, prosto z serducha! Który niewątpliwie, nie tylko wywoła uśmiech i zachwyt u osoby obdarowanej, ale również i łezkę wzruszenia.

Swój naszyjnik, wybrałam z serii „infinity name necklace”  na stronie Ineffabless.com.

-> Wyjątkowa biżuteria, to element stylizacji, który doda Ci blasku!

Mają tam ogromny wybór i to w bardzo dobrych cenach! Z początku miałam problem, który wzór wybrać, tak wiele ich tam jest i wszystkie bardzo mi się podobają! Ale postanowiłam postawić na prostotę! Wybrałam srebrny naszyjnik próby 925, z regulowaną długością oraz zawieszką w formie „nazwy” w symbolu nieskończoności. Jak widać na zdjęciach, jest bardzo delikatny, dzięki czemu pasuje do każdej stylizacji oraz okazji.

ineffabless, srebrna biżuteria, spersonalizowana biżuteria

Spersonalizowana biżuteria jest wyjątkowa sama w sobie i myślę, że to będzie absolutny HIT tego roku!

A Wam jak się podoba taka spersonalizowana biżuteria?

Dajcie koniecznie znać! :)

*Ten post powstał w ramach współpracy z Ineffabless.com.