Ułatw sobie życie! Rewelacyjna mata do zabawy play&go.

Znacie ten „ból”, kiedy jedziecie z dziećmi do znajomych, dziadków, do parku, na plac zabaw, czy inne miejsce, a wasze pociechy chcą zabrać ze sobą swoje ulubione zabawki? A wy zwyczajnie nie wiecie do czego spakować to wszystko, bo nagle z jednej czy dwóch, robią się całkiem sporawe dwie siaty?! Ale spokojnie, i na to jest rozwiązanie! Genialny gadżet, który do naszego domu „przywędrował” całkiem przypadkiem, a którego polecę każdemu rodzicowi z małym dzieckiem! Ciekawi co to takiego?

Słyszeliście już o macie play&go?

mata play&go

To całkiem niepozorny worek, wiecie, taki zupełnie zwyczajny, w jednolitym kolorze, albo w różnorodne wzory, wiązany na sznurek, zwykły worek…Ale, ale! Zwykły, tylko z pozoru, bo o jego niesamowitych właściwościach, bardzo szybko sami się przekonaliśmy!

Po pierwsze, możemy przechowywać w nim zabawki.

Po drugie, po rozłożeniu służy nam, a raczej naszym dzieciom, jako mata do zabawy.

Po trzecie, możemy go zabrać absolutnie wszędzie! A znajomi tylko pytają skąd mamy takie cudo!

mata play&go

Sam worek wykonany jest z bardzo trwałego materiału: 100% bawełny. Można go kupić w naprawdę wielu wzorach. Jest bardzo pojemy, po rozłożeniu jego średnica wynosi 140 cm. Nadaje się dla dzieci w każdym wieku. Bardzo łatwo go złożyć i rozłożyć, wystarczy tylko ściągnąć sznurki i worek jest zamknięty. 

pla&ygo

My swój egzemplarz wygraliśmy w konkursie na fp Bumik, gdzie znajdziecie naprawdę wiele niesamowitych i designerskich artykułów dla dzieci. POLECAM! Biorąc udział w konkursie, tak naprawdę, nawet nie wiedziałam czy ten worek nam się w ogóle przyda, ale strasznie mi się podobał, i tak sobie myślałam, a nuż się uda! I udało się! A kiedy dotarł już do nas, przyznam, że nie od razu byłam do niego przekonana… Wiecie, no worek jak worek, myślałam, tyle że ładny. A tu takie zaskoczenie! Tyle możliwości! Dzieciaki same pakują do niego co chcą zabrać, a my tylko go wkładamy do auta czy wózka. I co jest najlepsze, nawet jeśli my „zapomnimy” o tym worku, ONE zawsze pamiętają :)

Dodatkowo, ta mata, pomaga w nauce samodzielnego sprzątania! Jak? Wystarczy, że dzieci wrzucą zabawki do worka, zaciągną sznurki i GOTOWE! Jest porządek, a worek można albo położyć na półce, powiesić albo nawet schować pod łóżkiem. Czyż to nie genialne rozwiązanie?

worek-play-and-go

lila-mata-playgo

mata play and go kids

play&go

mata-play&go

mata-play&go

 

play&go