Worki – idealne torebki dla mam

Torebek nigdy za dużo…

Jak każda kobieta, uwielbiam torebki i uważam, że nie ma takiej ilości, którą można by określić mianem – za dużo. W końcu, torebki kobiecie zawsze są potrzebne. ZAWSZE! Czy to do nowej sukienki, czy do starej, do butów, na wyjście na kawę, do fryzjera, na plac zabaw z dziećmi, na zakupy, pod kolor paznokci, do jeansów…. i w sumie, można tak wymieniać bez końca! My kobiety, zawsze znajdziemy jakieś zastosowanie i uzasadnienie, dlaczego właśnie potrzebujemy kupić nową torebkę. Tak już mamy, no niestety, a później portfel świeci pustkami, a torebka upchana na dnie szafy, byle jej mąż nie zobaczył :P

Ja, na chwilę obecną, szczególnie upodobałam sobie – worki. Kobiece, stylowe, zawsze modne i praktycznie do wszystkiego pasujące. Takie zwykłe, niepozorne worki. Są wygodne, szybko się otwierają i łatwo się do nich wrzuca różne „potrzebne” rzeczy. Są zazwyczaj pojemne, co czasem jest wadą, gdy na przykład czegoś w nich szukamy, kluczy może? Jednak przeważnie, cenimy sobie pojemność torebek, zwłaszcza jeżeli mamy do schowania dodatkowo kilka zabawek dzieci, chusteczki nawilżające, jakąś zapasową pieluchę i picie. Tu naprawdę takie worki najlepiej się sprawdzają, są wygodne, pomieszczą to wszystko i dodatkowo, fajnie wyglądają. Jako mama, zazwyczaj poruszałam się z torebką od wózka…, ale ileż można? Są praktyczne, owszem, bo mają być, ale czy są kobiece? Yyyy – NIE. Dlatego, odkąd moje dzieci podrosły na tyle, że nie muszę brać ze sobą „tony” dodatkowych rzeczy, przerzuciłam się na worki.

Jakieś propozycje?

Na rynku można znaleźć naprawdę bardzo dużo ciekawych wzorów. Od najprostszych, po wzorzyste, z frędzlami itp. I tak, ostatnio, siedziałam sobie i przeglądałam ofertę Zalando.pl i takie cudeńka mi się rzuciły w oczy! No wprost idealne! Idealne na różne okazje, a nawet wieczorowe wyjścia! Szukając w sieci, naprawdę można przebierać w różnych modelach i cenach. Ja już jestem „chora” na kilka wzorów, ciężki wybór, bo najchętniej kupiłabym je wszystkie… A póki co, kilka naprawdę fajnych worków Wam podrzucam, może i Wam coś się spodoba:

torebki - worki1

1.Desigual 2.Tommy Hilfiger 3.Guess 4.Mila Louise 5.Zign 6.AllSaints