Wspaniałego weekendu!!!

I oto nadszedł weekend. Pierwszy, poświąteczny. Weekend spokojniejszy od poprzedniego, taki zwykły, normalny. Taki, podczas którego można w końcu trochę odpocząć od codzienności. Nie wiem jak u Was, ale ja zawsze jestem zmęczona po Świętach. One nigdy nie są spokojne, zawsze jest to „coś”. Coś trzeba zrobić, gdzieś trzeba jechać, odpowiednio się ubrać, odpowiednio zachowywać, bo to wypada, a to nie wypada. Mi po takim świątecznym weekendzie przydałyby się jeszcze dwa dni na odpoczynek, najlepiej w samotności, albo w jakimś SPA ;) Też tak macie? :>

Teraz nadarza się pierwsza okazja, wierzę, że takich spokojnych weekendów będzie więcej, ten weekend, a zwłaszcza niedzielę planuję spędzić z najbliższymi mi osobami, moją rodziną.

Co planujecie na ten weekend? Ja mam nadzieję, że będzie piękna pogoda i będziemy mogli całą czwórką wyjść na wspólny spacer, odwiedzić jakiś większy plac zabaw, aby ta nasza dwójka się wybiegała, razem pobudować w piasku szkarłatne babki i zamki, pobujać na huśtawce, zbierać kamyki i dziwne patyczki, nieważne co, byle razem, nawet jak pogoda nie dopisze, to coś przecież da się wymyślić, jakiś fort w domu zbudować i go bronić przed najeźdźcami, zbudować „najwyższą wieżę na Świecie” z klocków, wypić herbatkę z misiami, ha, jak to się mówi: „Damy radę!” :)

Życzę Wam wspaniałego weekendu, pełnego wrażeń ale i zasłużonego odpoczynku! Trzymajcie się cieplutko! :)