ZATORLAND -miejsce, do którego warto zabrać dzieci!

Etap dinozaurów prędzej czy później pojawia się w każdym domu, w którym są dzieci. U nas już trwa od paru miesięcy. Eryk ma już chyba z 5 koszulek z motywem dinozaura, figurki, kolorowanki, a nawet T-Rexa zbudowanego z klocków Lego! Ale najbardziej co chciał, to zobaczyć je „na żywo”! Takie ogromne, „prawdziwe” i groźne… Zobaczyć jak wyglądają z bliska i stanąć z nimi „oko w oko”.

Tak więc wybraliśmy się do największego Parku Ruchomych Dinozaurów w Polsce!

Gdzie? Do ZATORLAND’U oczywiście! Na miejscu mogliśmy zwiedzić nie tylko Park Dinozaurów, ale również Parki: Owadów, Mitologii, Bajek oraz Lunapark, w którym to nasze dzieci się najpierw wyszalały, a później poszliśmy zwiedzać pozostałe atrakcje.

zatorland

zatorland, lunapark

Zaczęliśmy od tego najbardziej wyczekiwanego: DINOZATORLANDU, czyli Parku Ruchomych Dinozaurów. Dzieci były bardzo podekscytowane, Lilka trochę się bała, zwłaszcza tych dużych dinozaurów, ale na rękach mamy, dała radę!

Prócz tego, że mogliśmy podziwiać te fascynujące stworzenia, to również mogliśmy się czegoś o nich dowiedzieć, korzystając z tablic informacyjnych, znajdujących się przy każdym eksponacie.

zatorland, park dinozaurów

Eryk był całkowicie Dinozaurami zauroczony, choć trochę żałował, że nie są jednak PRAWDZIWE ;)

zatorland

Przy niektórych trzeba było uważać, żeby np. nie zostać „osikanym” przez ogromnego gada…

Były też takie co pluły wodą…

zatorland

No i oczywiście ulubieniec chyba wszystkich:

Kiedy skończyliśmy zwiedzać PARK DINOZAURÓW, wybraliśmy się do PARKU BAJEK:

Mogliśmy tu zobaczyć postacie z przeróżnych bajek, wysłuchać różnych opowiastek od na przykład mówiącego drzewa, czy nawet zasiąść na tronie Królowej Lodu!

Ale absolutnym HITEM w tym Parku jest – ZJEŻDŻALNIA, po której dzieci zjeżdżają siedząc w pontonach!!!

Ledwo udało nam się dzieci stamtąd zabrać! Radochy było co niemiara!

Odwiedzając Zatorland i Park Bajek, po prostu musicie iść na tą zjeżdżalnie!

Na koniec odwiedziliśmy jeszcze Park Mitologii oraz Park Owadów. Spędziliśmy w Zatorlandzie calutki dzień! Jest to jedno z takich miejsc, które naprawdę WARTO odwiedzić z dziećmi! Gwarantuję wam, że będą zadowolone i szybko będą chciały tam wrócić! Nasz Eryk co chwile pyta nas kiedy znowu pojedziemy do Dinozaurów :) Tak więc GORĄCO POLECAMY!!!